| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 6 | 30 | 3 | 9 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 8 | 1 | 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 7 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 6 | 30 | 3 | 9 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 8 | 1 | 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 7 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 8 | 40 | 4 | 12 | 33.3 | 0 | 1.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9.3 | 1.3 | 10.7 | 1.3 | 6.7 | 1.3 | 0 | 1.3 | 4 | 0 | 9.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Veresegyház | Női Amatőr NB I. Fehér | 3 | 3 | 10.331 | 26.379 | 39 | 8.325 | 3636 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 2.37 | 3.711 | 63.663.6 | 412 | 13 | 515 | 2.78 | 26 | 26 | 1.75 | 1.34 | 26 | 0.31 | 12.337 | |||
| 1 szezon |
|
Veresegyház | 3 | 3 | 10.331 | 26.379 | 39 | 8.325 | 3636 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 2.37 | 3.711 | 63.663.6 | 412 | 13 | 515 | 2.78 | 26 | 26 | 1.75 | 1.34 | 26 | 0.31 | 12.337 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 10.331 | 26.379 | 39 | 8.325 | 3636 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 2.37 | 3.711 | 63.663.6 | 412 | 13 | 515 | 2.78 | 26 | 26 | 1.75 | 1.34 | 26 | 0.31 | 12.337 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Veresegyház | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 66 | 3030 | 33 | 99 | 33.333.3 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 77 | 11 | 88 | 11 | 55 | 11 | 00 | 11 | 33 | 00 | 77 | |||
| 1 szezon |
|
Veresegyház | 1 | 1 | 66 | 3030 | 33 | 99 | 33.333.3 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 77 | 11 | 88 | 11 | 55 | 11 | 00 | 11 | 33 | 00 | 77 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 66 | 3030 | 33 | 99 | 33.333.3 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 77 | 11 | 88 | 11 | 55 | 11 | 00 | 11 | 33 | 00 | 77 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Veresegyház | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 4 | 4 | 9.237 | 27.2109 | 312 | 8.534 | 35.335.3 | 0.52 | 2.39 | 22.222.2 | 1.77 | 2.811 | 63.663.6 | 4.819 | 14 | 5.823 | 2.39 | 2.811 | 1.87 | 1.35 | 1.25 | 2.39 | 0.21 | 1144 | |||
| 1 szezon |
|
Veresegyház | 4 | 4 | 9.237 | 27.2109 | 312 | 8.534 | 35.335.3 | 0.52 | 2.39 | 22.222.2 | 1.77 | 2.811 | 63.663.6 | 4.819 | 14 | 5.823 | 2.39 | 2.811 | 1.87 | 1.35 | 1.25 | 2.39 | 0.21 | 1144 | ||||
| Összesítés | 4 | 4 | 9.237 | 27.2109 | 312 | 8.534 | 35.335.3 | 0.52 | 2.39 | 22.222.2 | 1.77 | 2.811 | 63.663.6 | 4.819 | 14 | 5.823 | 2.39 | 2.811 | 1.87 | 1.35 | 1.25 | 2.39 | 0.21 | 1144 | ||||||